ELLE SHOES Dizüstü Çizme Benim Olsun!


elle-dizüstü-çizme

….

İşte benim favorim…! Ne zamandır bu dizüstü çizmeye  bayılıyorum, bayılıyorum…!

Dizüstü çizme trendi her yanı sarmışken gözüme sürekli batan bu modeli gidip en kısa zamanda denemek  istiyorum! Yüksek topuklu dizüstü çizmeler kesinlikle muhteşem ama sanırım benim tarzım düz olan modeller. Bu kadar trend olan bir şeyi günlük hayatta sürekli olarak ve de rahatlıkla kullanabilmek açısından topuksuz dizüstü çizmeler bana daha sempatik görünüyorlar.

Şöyle bir bakınca mağazalara dizüstü çizmelerin çoğunun siyah, gri ya da koyu kahve olduğunu görüyorum. Tamam zaten iddialı birşey giyiyoruz tabi  ki şatafatlı bir renkte olmasa iyi olur ama biraz daha yaratıcı soft renk seçenekleri kullanılabilir ve sunulabilir bizlere kesinlikle. Sanırım bu çizmenin en çok sevdiğim yanı rengi oldu. Kahvenin bu tonu beyazdan siyaha kadar çoğu renkle uyum içinde kullanılabilir.  Elle’deki tek dizüstü çizme bu değil tabi ki. Diğer modellere buradan bakabilirsiniz.

Mutlaka içinizde kalan, çok ama çok almak isteyip de bir türlü gidip bakamadığınız ya da alamadığınız bir şey olur ya hani, işte bu sezon benimde aklımda en çok kalan şey bu dizüstü çizme. Alırsam eğer size haber veririm;)

Alışveriş hayallerimiz hiç yarım kalmasın hep gerçek olsun!

(   “hayal” derken de abartmamakta fayda var :)   )


(17) Comments

 1. Anıl

  güzelmiş çizme gerçktende bende almak istedim şimdi =) güzel dileğin için teşekkürler ayrıca.bir bayan için en güzel dileklerden biridir herhalde alışveriş hayallernin gerçek olması =))

 2. f.sunajan

  hakkaten doğru.katılıyorum sana hep siyahı var çizmelerin.bershkada gri ve kahve görmüştüm,beğenmiştim ama bunun rengi,tipi,kalitesi onlarla pek kıyaslanamaz.acaba baska renkleri de var mıdır bu modelin?? fiyatı ne kadar bi de?ben bi markanın uçuk mavi süet modelini görmştüm internette. uçuk taba renkler daha çok uretilsin.siyhtan baska renk gymeyi bilmiyoruz.nasılsa herseyle kullanırız diye hep siyh hep siyah.tmm leoparlı şatafatlı dizüstü çizme gyelim demiorum ama baska renklere de sans vermek lazım.ayrıca topuksuzlar ve tam dizin üstünde bitenler benimde favorim,günlük kullanım için daha uygunlar ve rahatlar.

 3. dizüstü

  Arkadaşlar bende kendime inciden siyah bir dizüstü alıcam. Acaba seneye demodemi olur dizüstüler?

 4. d.s

  seneye kış herkes giyicektir yine bana göre çizmesini. hem daha önünde ilkbahara kadar uzun zaman var giymek için seninde. al bence hiç düşünme. çoğu kişi aldı ve önümüzdeki sene de giymeye devam eetceklerdir eminim.

 5. blabla

  ben bugün mağazada baktm bu ayakkabıya almak için gitmiştim hatta ama çok beyenmedim resmde dha güzel gözüküyor..400lü bişeden 210 tlye düşmüş bilginize almak isteyenler için

 6. ???

  acaba kesin bi fiyat bilgisi olan var mı? almayı düşünüyorum çok güzel en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürleer!!:)

 7. Pingback: Ah Şu Dizüstü Çizmeler…! |

 8. Ayakkabı Cini - Post author

  Elle nin online mağazası var. Oradan bakabilirsiniz. http://www.elleshoes.com/web/wbst/online_sales.aspx EL AYAKKABI İMALAT SAN.VE TİC. A.Ş. Adres : Hadımköy, Çakmaklı SanBir Bulvarı 4.Bölge 9.Cad. No:Bila BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL Tel : (+90) 212 886 83 36 – 212 886 86 66 Fax : (+90) 212 886 71 02 E-mail : siparis@elleshoes.com burdan da sorabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>